Korepetycje

Aktualizacja 13.05.2022 r.

📒 Poniższe zajęcia mogą być realizowane zdalnie (aplikacja Teams), stacjonarnie w miejscu pobytu ucznia (Warszawa) lub w plenerze 🌻, jeśli dopisze pogoda. Terminy elastyczne, ustalane indywidualnie. Ewentualne koszty dojazdów do ustalenia.

📚 Oferta będzie systematycznie aktualizowana. Planowane jest rozszerzenie o korepetycje z fizyki i chemii dla uczniów SP, matematyki dla uczniów LO (w tym przygotowanie do matury) oraz bardzo ciekawe lekcje z zakresu STEM (skrót od ang.: Science, Technology, Engineering, Mathematics), przede wszystkim programowania, algorytmiki i elektroniki.

Matematyka – lekcje dla uczniów Szkoły Podstawowej

Pomoc dla uczniów, którzy mają problem ze zrozumieniem bieżących zagadnień poruszanych na lekcjach matematyki w szkole, przygotowanie do sprawdzianów. Na celu ma nie tylko poprawienie ocen z matematyki, zmniejszenie stresu związanego z tym przedmiotem, ale również pokazanie, że jest to przyjemna dziedzina wiedzy, co być może zachęci do własnego rozwoju w tym kierunku i np. udziału w konkursach matematycznych.

Koszt: 60 zł / godz. Z góry za 10 lekcji: 540 zł.
Dla grupy 2 – 4 osób: koszt 40 zł od osoby / godz.

Matematyka – przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty

Rozwiązywanie zadań występujących na arkuszach egzaminu ósmoklasisty ze szczególnym uwzględnieniem tych, które sprawiają trudność.

Koszt: 60 zł / godz. Z góry za 10 lekcji: 540 zł.

Matematyka – przygotowanie do konkursów w Szkole Podstawowej

Rozwiązywanie zadań, które częściowo wykraczają poza program szkolny, a przede wszystkim wymagają głębszego rozumowania. Lekcje pomogą lepiej poznać przedmiot i przygotować się do konkursów, między innymi: Alfik Matematyczny, Kangur Matematyczny, konkurs przedmiotowy organizowany przez kuratorium i najbardziej wymagający – Olimpiada Matematyczna Juniorów. Trudność zadań jest dobierana w zależności od postępów i zaawansowania ucznia. Do konkursów warto przygotowywać się odpowiednio wcześnie.

Koszt: 80 zł / godz. Z góry za 10 lekcji: 720 zł.

Prowadzący

Daniel Marchel

Daniel Marchel

Absolwent Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej (1999), inżynier automatyki, pasjonat matematyki i techniki cyfrowej. Zainteresowania: sztuczna inteligencja, uczenie maszynowe, systemy neuromorficzne.

Gabriela

Gabriela

Uczennica XIV Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Staszica w Warszawie (profil Matex). Uczestniczka finału XXIX Olimpiady Informatycznej.

Kontakt

📞 884 833 954

Zapraszamy również do skorzystania z poniższego formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to tylko możliwe.

15 + 2 =

Rachunki / portfele do wpłat

PLN:  PL35 1140 2004 0000 3102 8173 3662 (SWIFT / BIC: BREXPLPWMBK)

BTC (Bitcoin):   1Ek4yAaEVKMH5ReeA6hiBsGh1GHrfYGKQe

LTC (Litecoin):   LgxpeVpvvXPEGP79EEFWQnLVDnh1oX4qnB

LSK (Lisk):   lskwerkae86tme3nbhsp59pc7tkw6v48mczs9re4p